Erjona: Unë e braktisa Blerimin Xhemailin  

03 janar 10:49

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, përmes medieve sociale është hakmarrë ndaj futbollistit, duke thënë është ajo që e ka braktisur futbollistin.

“Bashkëshorti im nuk ma hoqi dot kurrë mbiemrin tim. Para se të më kritikojë duhet të mbushë në mendjen e tij hapësirat boshe të injorancës, sidomos ato juridike. Sidoqoftë, isha unë ajo që e lashë bashkëshortin dhe jo ai mua. Me kurajo dhe dinjitet të cilin nuk e kanë shumë gra, duke preferuar që të kem avantazhet e pasurisë se sa të poshtërohem dhe të pësoj dhunë psikologjike”, ka thënë Erjona Sulejmani.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Braziliani Neymar është transferi më i shtrenjtë në histori të…