Ermal Mamaqi paralajmëron hyrjen në Big Brother, zbulon edhe një emër tjetër

21 janar 16:55

Formati “Big Brother VIP” është kthyer në reality show më të ndjekur të momentit për shkak se banorët e shtëpisë janë personazhe publike.

Ndërsa ka mbetur edhe pak nga finalja e madhe, ende mbetet e paqartë nëse shtëpisë më të famshme në Shqipëri do t’i bashkohen banorë të rinj.

Ermal Mamaqi ka bërë sërish një postim dukengritur dyshimet se ai mund të bëhet sot pjesë e këtij ‘reality show’.

Përkrah një fotografie me moderatoren Arbana Osmani dhe Drini Zeqo Ermali paralajmëron futjen në Big Brother VIP.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Blerim Latifi Në fillim të veprimtarisë së tij politike…