Ermedina Rama sjell këngë më të re ‘Mos maj inati’ (Video)

18 korrik 21:32

Këngëtarja e re Ermedina Rama, ka publikuar këngën e saj më të re “Mos maj inati” të realizuar edhe me videoklip.

Kjo këngë është duke u pëlqyer nga publiku.

Por, jo rastësisht ajo po merr dritën jeshile nga publiku, pasi Ermedina Rama ka qenë pjesëmarrëse në “X Factor Albania 3”, si dhe spektakle të tjera të muzikës, ku është vlerësuar lart nga këngëtarët që numërojnë vite në skenë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas agjendës për ndarjen e Kosovës, për te cilën kryetari…