Eros Grezda ndanë rrugët me Partizanin

05 dhjetor 2023 | 22:31

Klubi futbollistik tiranas, Partizani ka bërë të ditur se ka mbyllur bashkëpunimin me ish reprezentuesin shqiptar Eros Grezdën.

Sulmuesi 28 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve.

Partizani falënderon Eros Grezdën për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me fanelën e kuqe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
DISKURS DHE ANALIZË POLITIKE E GJEOPOLITIKE PËR FEDERATËN RUSE LIDHUR…