Ertugruli blen një orë, por duhet të presë dy vjet për ta marrë

21 dhjetor 2017 | 11:14

Aktori i famshëm turk Engin Altan Duzyatan ka blerë një nga orët më të shtrenjta dhe të njohura në botë.

Por, sipas medieve turke, aktori duhet të presë dy vjet që të marrë në dorë orën e firmës së famshme “Philippe Nautilus” për shkak se ora është e punuar me dorë dhe prodhohet me numër të kufizuar.

Çmimi i orës së porositur nga Engin është 20 mijë euro. 38-vjeçari është i njohur në Shqipëri në rolin e Ertugrul, në filmin me të njëjtin emër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Devet kanë rëndësi të veçantë për trashëgiminë e Emirateve të…