“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super “hot” me pozat e fundit

18 shtator 12:18

“Është koha e shkatërrimit”, kështu shkruan Kejvina Kthella krahas një poze “hot” të postuar së fundmi në “Instagam”-in e saj.

Modelja seksi shfaqet me një fustan të zi e të gjatë, i cili në të dyja anët është i çarë shumë. Ndërkohë ka edhe një dekolte shumë të hapur që për pak sa nuk i tregon më shumë seç duhet Kejvinës.

Ish-velina ka marrë mijëra pëlqime për këto poza, e sigurisht që nuk kanë munguar as komentet nga ana e ndjekësve të shumtë. Madje fansat kanë rënë dakord se i “shkatërroi” me këto poza shumë provokuese dhe seksi.

“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super

“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super
“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super
“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super

“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super

“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super

“Është koha e shkatërrimit”, Kejvina Kthella super

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vakitë në futbollin e Kosovës janë të shpeshta, por ndër…