A është Ronaldo homoseksual? Përgjigjet ish e fejuara

26 shkurt 10:47

Ish e fejuara e Cristiano Ronaldos, Nereida Gallardo, ka zbuluar detaje interesante mbi sulmuesin portugez të Realit të Madridit.

Ajo ka rrëfyer se CR7 nuk preferonte përdorimin e prezervativëve dhe se është shprehur e bindur se fëmija i parë i portugezit, është fryt i pakujdesisë.

“Ai nuk preferonte përdorimin e prezervativit dhe fëmija i parë i tij nuk është i një nëne surrogato, por fryt i pakujdesisë me kamerieren”, tha Nereida.

Pyetjes nëse portugezi është homoseksual, Nereida Gallardo iu përgjigj: Sa kohë ishte me mua, mund t’ju siguroj që jo. më vonë, nuk e di…

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas 17 ditësh u fik Flaka Olimpike në Korenë e…