Eskalon debati mes Erjolës dhe Ilnisës “mos më prek me dorë hipokrite”

08 shkurt 2024 | 15:09

Dy banoret e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania ”, Erjola dhe Ilnisa kanë zhvilluar një debat mjaft të ashpër me njëra-tjetrën.

Gjithçka nisi kur Ilnisa në prani të asaj që duket se ishte një bisedë joformale me Sarën, bëri një koment të pavend që shkaktoi reagimin e menjëhershëm të Erjolës.

Ilnisa u shpreh në mënyrë fyese se “nëse të gjejnë në rrugë, askush s’të merr,” e cila u konsiderua një insinuatë e rëndë për Sarën, veçanërisht pasi kjo e fundit iu përgjigj duke theksuar mungesën e familjes si një pikë delikate për të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vullkan në jugperëndim të Islandës ka shpërthyer të enjten,…