Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë

19 maj 2024 | 21:48

Është bërë baba për herë të parë, portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha.

Lajmin e bëri të ditur vetë Berisha, përmes një postimi në Instagramin e tij.

“Mirë se vjen biri im Edgar, lumturia i mamit dhe babit, qofsh përjetë i bekum,” ka shkruar ndër të tjera Berisha në postimin e tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli ka arritur ta barazojë në 2:2 serinë finale në…