Fadil Nura: Sot, n’vikend me presidentin!

24 nëntor 2018 | 14:15

Zëvendësministri i Drejtësisë, Fadil Nura, ka postuar në llogarinë e vet në “Facebook” një fotografi me presidentin Hashim Thaçi dhe kryetarin e PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku.

Mbi fotografi Nura ka shkruar: “Sot, n’vikend me presidentin!”.

Sot, n’vikend me Presidentin !

Gepostet von Fadil Nura am Samstag, 24. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Institucionet e sigurisë vazhdojnë të jenë më të besuarat në…