Fansat e Kylie Jenner dëshpërohen ndaj markës së saj: “Material i lirë”

26 shkurt 2024 | 12:34

Kylie Jenner ka lansuar linjën e re të modës, Kthy.

Në vjeshtën e vitit 2023, zbuloi markën e saj dhe që nga atëherë ka lëshuar tre këste të tjera.

26-vjeçarja fillimisht u shfaq me një fustan të bardhë ku shfaqi linjat trupore, mirëpo krahas bukurisë fansave iu ra në sy diçka tjetër.

Ata dukeshin të irrituar duke shkruar se materiali duket shumë i lirë.

Një tjetër reagoi: “Më duket se çdo produkt që ajo ia vë emrin është i lirë. Çdo produkt grimi i Kylie që kam provuar ishin plehra”.

Në të kaluarën ajo ka nxjerrë koleksione veshjeje. Kjo nuk është hera e parë që Kylie ekspozon linjat trupore në rrjetet sociale.

Kylie kishte veshur një fustan të ngushtë ngjyrë kremi gjatë një sesioni fotografikYlli shfaqi kthesat e saj në postimin e saj të fundit në InstagramKylie Jenner ngacmoi koleksionin e saj të katërt të ardhshëm Khy

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri palestinez, Mohammed Shtayyeh, tha të hënën se ai po…