Fansat u “çmenden” pas pozave të fundit të Xhensilës

02 dhjetor 15:28

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është një nga emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Përveç muzikës që bën, publiku ka interes edhe për jetën e saj private.

Në profilin e saj në “Instagram” ajo numëron 1.6 milionë ndjekës, me të cilët ndan herë pas here fotografi ku shfaqet e kuruar në çdo detaj, apo edhe imazhe familjare.

Xhensila shfaqet e veshur një rrobdëshambër, ndërsa ka realizuar një make-up të bukur dhe flokët i ka të rregulluara.

Sapo këngëtarja ka postuar fotot, fansat i kanë pëlqyer shumë dhe nuk ia kanë kursyer komplimentat. Xhensila dukej në super formë dhe si gjithmonë shumë e ëmbël.

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas

E kuruar në çdo detaj, fansat u “çmenden” pas

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, është shtrirë në…