Fansi artist bën tatuazh Dua Lipën në trupin e vet

02 gusht 2018 | 10:55

Këngëtarja Dua Lipa është një ndër zërat më të veçantë dhe të pëlqyer në mbarë botën.

Së fundmi, ajo qëndroi për disa ditë në Nju Jork së bashku me motrën e saj, teksa javën e ardhshme pritet të vijë në Kosovë. Dua është shumë e pëlqyer nga njerëzit anembanë botës, përfshirë këtu edhe artistë të njohur.

Një nga këta fansa më të zjarrtë ka realizuar së fundmi tatuazh në trupin e vet figurën e këngëtares.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Hasselhoff është martuar në një ceremoni private të mbajtur…