Federata Portugeze e konfirmon, Nuno Mendes dhe Danilo Pereira mbesin jashtë Botërorit

08 dhjetor 09:16

Prej disa ditësh në kampin portugez po qarkullojnë zëra se Nuno Mendes dhe Danilo Pereira e kanë mbyllur aventurën e tyre në “Katar 2022”.

Më në fund, Federata Portugeze e Futbollit i ka larguar të gjitha dyshimet, duke i konfirmuar dëmtimet e mbrojtësave.

Dy lojtarët do të kthehen në Paris, ku do të fillojnë fazën e rikuperimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me…