Fejohet aktorja e njohur Jenny Slate

11 shtator 11:45

Aktorja e njohur Jenny Slate është fejuar me të dashurin e saj, Ben Shattuck. Slate ka thënë se Shattuck e ka dërguar në Francë, ku në një piknik i ka kërkuar të martohet me të. “Ai më kërkoi që të martohem me të, unë me zë të lartë bërtita po”, ka shkruar Slate në llogarinë e vet në “Instagram”. 37-vjeçarja ka thënë se do ta vazhdojë dashurinë për të dashurin edhe më tutje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emily Ratajkowski njihet për fotot dhe veshjet provokuese. Modeluesja 28-vjeçare…