Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën zbuluar

15 shtator 13:43

Reperi i njohur, Fero dhe modelja buikuroshe, Arbenita Ismajli janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në mediat online dhe nga fansat e tyre të shumtë.

Dyshja është përfolur shpeshherë për ndarje, megjithatë gjithmonë e kanë gjetur rrugën për te njëri-tjetri.

Po këtë herë çfarë ndodhi? Nëpër rrjetet sociale po përflitet sërish për një ndarje të mundshme të çiftit.

Duket se Arbenita dhe Fero nuk janë parë prej kohësh bashkë dhe për më tepër nuk ndiqen në rrjete sociale.

Lidhur me këtol lajme që po qarkullojnë në rrjet për ndarjen e tyre, Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar. Fansave nuk u ngelet gjë tjetër veçse të presin ndonjë postim nga modelja apo reperi, që të zbulojnë të vërtetën.

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

 

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën

Lajme të sponsorizuara

Të fundit