Feronikeli në Turqi

17 janar 11:31

Skuadra e Feronikelit para pak çastesh ka mbërritur në Turqi.

Skuadra Drenasi në Turqi për disa ditë do të zhvillohen stërvitjet përgatitore për stinorin pranveror. Feronikeli dhe Prishtina janë favorite kryesore për titull te kampiones dhe Kupë.

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

Fotografia e KF Feronikeli

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka përkujtuar…