Festa Qoqaj duket mahnitëse me fustanin e saj të shkurtë

19 prill 23:09

Moderatorja dhe influencuesja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka bombarduar edhe sonte me fotot e saj seksi.

Bukuroshja e ekraneve televizive nuk ka të ndalur me fotot e saj seksi që i poston në Instagram.

Kësaj radhe, Festa ka zgjedhur që të postojë një foto ku ka të veshur një fustan të zi të shkurtër që vë në pah gjoksin e saj dhe këmbët seksi.

Kujtojmë që Festa që disa muaj është prezantuese në emisionin “Express Rozë” që transmetohet çdo të premte në ora 18:00 në T7.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nora ka realiuar sension fotografik Këngëtarja Nora Istrefi, ka treguar…