“Fibula Travel” me super ofertë speciale për Bajram në Antalya (Video)

12 qershor 2024 | 20:21

Agjencioni i udhëtimeve, “Fibula Travel”, me rastin e festës së Bajramit, sjellë në treg super oferta për në Antali.

Në njoftimin e kompanisë në fjalë është bërë e ditur se ne çmim përfshihet: Hoteli, Fluturimi direkt për Antalya,

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport,

Asistencë e stafit FIBULA -24/7, gjatë gjithë kohës,

Taksat e aeroportit,

😊Kënaqësia, Garanci.

SIGURI DHE KUALITET 100%

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Luljeta Sharani i ka humbur dy djemtë: Valonin e Visarin…