“FIFA 19” do të sjellë një kampionat të ri

04 mars 2018 | 16:07

Çdo vit videloja “FIFA” sjell të reja për klientët e saj dhe duket se “FIFA 19” do të fusë një kampionat të ri.

Bëhet fjalë për kampionatin kinez të futbollit, që po rritet me hapa gjigantë.

Edhe pse Electronic Arts nuk ka zyrtarizuar ende asgjë, pasi duhet punë për licencimin e turneve dhe klubeve, ka shumë mundësi që lojtarët të mund të luajnë me yjet e futbollit që kanë zgjedhur Kinën për të vazhduar karrierën e tyre./tch

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në Gjilan ka…