Fillojnë punimet në rrugën “Suad Qorraj” në Deçan

04 mars 2019 | 13:16

Sot kanë filluar me punimet për rregullimin e rrugës “Suad Qorraj” (Rruga e Sonës) në fshatin Carrabreg i Ulët, dhe rrugës së “Balltakut” në fshatin Gramaqel, rrugë që lidh fshatin Gramaqel me fshatin Dobrixhe të komunës së Gjakovës.

Lajmin e ka bërë me dije përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook” kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj.

Fotografia e Bashkim Ramosaj

Fotografia e Bashkim Ramosaj

Fotografia e Bashkim Ramosaj

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i koalicionit qeveritar,…