Fintja më e shëmtuar në historinë e futbollit

15 dhjetor 2017 | 15:41

Ronaldinho, Ronaldo, Zidane… të gjithë këta emra kanë pasur një finte që i dallonte nga të tjerët dhe që i linte pa mend kundërshtarët.

Mes tyre është edhe Andrei Kanchelskis, ish-sulmues krahu i Manchester United, Everton dhe Fiorentina. Në vitet ’90, ky futbollist rus i dha jetë një prej finteve më të shëmtuara dhe më pak efikase në histori.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me iniciativën e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë…