Fiona Wade po takohet ‘fshehurazi’ me dikë

05 mars 12:30

Aktorja Fiona Wade ka zbuluar se ajo është në një lidhje ‘të fshehtë’ me dikë, të cilin ajo e ka përshkruar si një djalë të mrekullueshëm.

Gjatë një interviste të fundit për “Daily Express”, Fiona u hap në lidhje me jetën e saj dhe planet për të ardhmen, duke shpjeguar se ajo është në lidhje me dikë nga bota e biznesit.

“Unë jam me dikë. Ai është një aktor dhe shkrimtar me qendër në Londër”, ka pohuar ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komunën e Prishtinës e ka vizituar sot nënkryetari i Komunës…