Fiorentina i shtohet garës për Arber Zenelin

26 korrik 2018 | 14:16

Napoli, Genoa dhe Fiorentina janë skuadrat italiane që e dëshirojnë Arbër Zenelin.

Sipas medieve holandeze për yllin e SC Heerenveen me seriozisht e ka skuadra e Fiorentinës, e cila nëse ofron 5 milionë euro mund ta këtë në radhët e veta futbollistin shqiptar.

23-vjeçari është paraqitur në nëntë ndeshje zyrtare për Përfaqësuesen e Kosovës dhe ka shënuar dy gola.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
EC Ma Ndryshe përmes një njoftimi për media ka bërë…