Flasin avokatët e dy të dyshuarve të tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt

03 dhjetor 2023 | 10:57

Avokatët të dyshuarve kanë dalur nga seanca që po mbahet ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve për vrajsen e Liridona Ademajt, raporton Ekonomia Online.

Njëri nga avokatët për medie ka thënë se kanë paraqitur pretendimet e tyre dhe se tash pritet vendimi i gjykatës.

“Seanca dëgjimore, ne i paraqitem pretendimet tona, tash pritet vendimi”, ka thënë njëri nga avokatët.

Ndërsa mësohet se dy të dyshuarit, Granit Pllava dhe Kushtrim Kokalla janë mbrojtur në heshtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkëshorti i Liridona Ademajt, i dyshuar për organizimin e vrasjes…