Flick pritet të jetë trajneri i ri i Barcelonës

24 maj 2024 | 14:58

Hansi Flick te Barcelona është një marrëveshje e mbyllur, pritet vetëm zyrtarizimi, por më parë duhet njoftuar ndërprerja e marrëveshjes me Xavin, largimi i tij pritet të bëhet publik vetëm pas ndeshjes së fundit në La Liga, atë kundër Sevillas.

“Mundo Deportivo ka zbuluar detaje nga akordi që u arritur në Londër, mes Flick dhe përfaqësuesve të Barcelonës. Flick do të firmos një kontratë 1+1, kontratë që përfundon pikërisht në vitin kur Laportas i përfundon mandati i tij si presidentit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Derisa Besnik Tahiri i AAK-së po përgatitej për të folur…