Floil n’shesh

06 dhjetor 12:35

Ditët e ftohta kërkojnë ushqime t’nxehta dhe pije freskuese.
Floil këtë vit po gjendet në shesh me shtëpizën e famshme ”Përgatit me zemër”.

Ju presim çdo ditë që të na vizitoni dhe provoni ushqimet tona të gatuara me zemër.
Natyrisht që edhe çmimet janë promocionale.

Ejani të argëtohemi, ushqehemi dhe pijmë së bashku.

Shtëpiza Floil po ju pret.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Florent Hadërgjonaj mund të largohet nga Huddersfield në afatin kalimtar…