Floil, vaj i rafinuar 100%

15 shkurt 14:45

Floil është vaji i vetëm vendor në industrinë e ushqimit, i cili suksesshëm po vazhdon rrugëtimin e depërtimin të tij përtej Ballkanit Perëndimor, kjo për shkak të cilësisë së mirë që përmban vaji Floil.

Origjinaliteti dhe përbërja unike që ka Floil, bënë të diferencushëm nga të tjerët.
Por, vaji vendor Floil vazhdon të dallohet edhe për karakteristikat që ai ka.

I rafinuar 100%
Pa kolesterol
Me vitaminë K dhe E
Pa aromë gjatë fërgimit
Kjo e bën vajin Floil të përshtatshëm për përdorim nga të gjitha grup-moshat.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Histori tragjike u zbuluan për Michael Jackson pas autopsisë së…