Florat Cerimi vjen me tri projekte muzikore unike

05 dhjetor 14:36

Skenës muzikore shqiptare po i bashkohet edhe një emër i ri, i cili me talentin dhe krijimtarinë artistike, me hapa të shpejt është duke zënë vend në hapësirat muzikore shqiptare.

Bëhet fjalë për Florat Cerimin, djaloshin e ri nga Kosova i cili veprimtarinë e tij muzikore po e zhvillon në Zvicër.

Ai së fundi me këngët e tij është duke u pëlqyer shumë nga publiku shqiptar, ku tashmë ka fituar edhe mijëra fansa rreth vetes.

Me një stil në mes të rimave shqip dhe gjerman, Florati është bërë senzacion muzikor.

Kënga “Vi me Benzo” dhe “Komm Mit” janë vetëm dy hite të të cilat kanë rrëmbyer zemrat e fansave të Floratit, për të pasuar edhe me projektin e fundit muzikor “RoseGold”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të vogla në madhësi, por të pasura me lëndë ushqyese…