Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë të titulluar M‘kalle

23 gusht 2023 | 11:14

Pas hiteve të një pas njëshme, Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hitë të titulluar M‘kalle, ku si bashkëpunëtorët e tij janë: Music: Sardi Mneri Lyrics: Saia Arrangement: Deyzoh & Sardi Solo: Alsked Rrënja Video: Dardha Studio.

Floriani në boten e muzikës ka hy fuqishëm gjatë viteve të fundit, i cili me muzikë ka filluar të merret që nga fëmijëria dhe është çun nga Tirana.

Gjatë karrierës dhjetëvjeçare ka sjell shumë bashkëpunime me këngëtar të skenës muzikore si: Ramadan Krasniqi ,Bardhi, Aida Doçi Landi Roko etj, me këngë ritmike dhe balada të bukura.

Florian Tufallari është i angazhuar nëpër mbrëmje rinore dhe ahengje të shumta familjare. Ai premton se do të sjellë edhe shumë këngë te reja dhe bashkëpunime.

Kujtojmë disa nga hitet e fundit te cilat titullohet ‘Ti ke lind për qejf’ në bashkëpunim me Landi Roko dhe Altin Tirona, ku numëron 12 milion klikime, Dilema me 14 milion klikime, Katile me 11 milion klikime etj., ku ende vazhdojnë të dëgjohen këngët e tij gjithë andej ku ka Shqiptar.

Me poshtë mund te dëgjoni këngën e re.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia dje në aksin rrugor Gjilan-Prishtinë ka hasur në një…