Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë te titulluar ”Xhan o Xhan”

29 shkurt 2024 | 13:01

Pas hiteve të një pas njëshme Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hit të titulluar ‘’Xhan o Xhan”, ku bashkëpunëtorët janë: Music; Sardi Mneri Lyrics; Deyzoh Sax; Adi Sybardhi Solo; Ilir Tironsi, Alsked Rrenja Prod. By; Monkey Music Video; THEDIRECTOREXH.

Floriani në boten e muzikës ka hy fuqishëm gjatë viteve të fundit ,i cili me muzikë ka filluar të merret qe nga fëmijëria dhe është çun nga Dibra që jeton ne Tiranë. Gjatë karrierës dhjetëvjeçare ka sjell shumë bashkëpunime me këngëtar të skenës muzikore si: Ramadan Krasniqi, Bardhi, Aida Doçi, Landi Roko etj, me këngë ritmike dhe balada të bukura. Florian Tufallari është i angazhuar nëpër mbrëmje rinore dhe ahengje të shumta familjare. Ai premton se do të sjellë edhe shumë këngë te reja dhe bashkëpunime. Me poshtë mund te dëgjoni këngën e re:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkimi Evropian vlerëson se raporti përfundimtar i zyrës për demokraci,…