Foli Vjosa e Donika për Asociacionin, të dyja me qendrime të kundërta

29 shtator 2023 | 10:16

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar ndaj deklaratave të presidentes Osmani dhe kryediplomates Gërvalla në lidhje me Asociacionin e komunave me shumicë serbe.

Sipas deputetes së PDK-së qëndrimet e tyre janë bërë më shumë për t’i hyrë në hatër Kurtit.

“Foli Vjosa e Donika për Asociacionin, të dyja me qendrime të kundërta, por asnjëra nuk ka kompetencë kushtetuese dhe ligjore! Rendësi ka se me cilën pajtohet Albini!”, ka shkruar Musliu-Shoshi në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Artistja Donna Dafi, në baladën e saj më të re…