Formacionet: Arsenal-Chelsea

03 janar 2018 | 12:58

Derbi i javës së 22-të në Premier Ligë zhvillohet sonte (e mërkurë) në mes Arsenalit dhe Chelseat.

Edhe në këtë ndeshje shumë të rëndësishme pjesë e formacionit më të fortë të trajnerit, Arsene Wenger do të jenë edhe dyshja shqiptare Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kancelari i ri austriak, Sebastian Kurz do të vizitojë së…