Formacionet: Arsenal – Manchester City

15 dhjetor 14:03

Në orë 17:30 zhvillohet në “Emirates Stadium” derbi i Premier Ligës në mes Arsenalit dhe Manchester Cityt.

Të dyja skuadrat nuk po tregojnë rezultate të mira në këtë edicion, kurse në këtë ndeshje luajnë për fitore.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një persona i dyshuar nga Suhareka është shoqëruar në stacion…