Formacionet: Crotone-Lazio

13 maj 12:46

Nga ora 15:00 Cortone dhe Lazio përballën në kuadër të xhiros së parafundit në Serinë A.  Edhe në këtë ndeshje titullar për Lazion do të jetë portieri Thomas Strakosha.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori ekzekutiv i Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë (OEAK), Arian…