Formacionet e mundshme: Bayern – United

20 shtator 2023 | 14:01

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Allianz Arena” do të jetë nikoqir i super ndeshjes mes Bayern Munichut dhe Manchester United.

Dy gjigantët evropianë përballen sot për ndeshjen e tyre hapëse të Grupit A të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve.

Formacionet e mundshme:

Bayern Munich (4-2-3-1): Ulreich; Mazraoui, Upamecano, Kim, Davies; Laimer, Goretzka; Sane, Musiala, Gnabry; Kane.

Manchester United (4-2-3-1):  Onana; Dalot, Lindelof, Martinez, Reguilon; Casemiro, Eriksen; Garnacho, Fernandes, Rashford; Hojlund.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në gjykimin ndaj Pjetër Shalës, në Dhomat e Specializuara të…