Formacionet: Genoa – Milan

21 janar 10:46

Në orën 15:00 zhvillohet ndeshja e Serisë A në mes Genoas dhe Milanit në “Stadio Luigi Ferraris”.

Formacionet e mundshme

Genoa (4-4-2): Radu; Biraschi; Romero, Zukanoviq, Criscito; Lazoviq, Roloa, Veloso, Bessa; Kouame, Favilli.
Milan (4-3-3): Donnarumma; Abate; Musacchio, Zapata, Rodriguez; Bakayoko, Mauri, Paqueta; Suso, Cutrone, Calhanoglu.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar sot komandantin e…