Thaçi: Përjetësisht mirënjohës për kontributin e çdo ushtari që shërben në Kosovë

21 janar 10:41

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka takuar sot komandantin e KFOR-it, Lorenzo D’Addario, me të cilin ka biseduar për situatën politike dhe atë të sigurisë në Kosovë

“Sapo zhvillova një takim me komandantin e KFOR-it, Lorenzo D’Addario, me të cilin bisedova për situatën politike dhe të sigurisë në Kosovë. Komandantin D’Addario e falënderova për përkushtimin e treguar të KFOR-it për ruajtjen e paqes dhe stabilitetit në vendin tonë. Jemi përjetësisht mirënjohës për kontributin e çdo ushtari që shërben në Kosovë”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

Sapo zhvillova një takim me komandantin e KFOR-it, Lorenzo D’Addario, me të cilin bisedova për situatën politike dhe të…

Gepostet von Hashim Thaçi am Montag, 21. Januar 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot janë bërë 13 vjet prej kalimit në amshim të…