Formacionet: Marseille-Salzburg

26 prill 15:35

Sonte në orën 21:05 zhvillohet ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Evropës në mes Marseillet dhe Salzburgut.

Edhe në këtë ndeshje për skuadrën austriake pritet të luajë nga fillimi reprezentuesi i Kosovës, Valon Berisha.

Formacionet e mundshme

Marseille: Pele, Amavi, Luiz Gustavo, Rami, Sakai, Sanson, Zambo Anguissa, Payet, Thauvin, Sarr, Mitroglou.
Salzburg: Walke, Ulmer, Caleta-Car, Ramalho, Lainer, Berisha, Schlager, Samassekou, Haidara, Dabbur, Gulbrandsen.

Redaksia online
(e.r. / epoakere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Thonë se ngjyra portokalli lidhet shumë me gëzimin dhe kreativitetin.…