Formacionet: PSG – United

06 mars 15:02

Sonte nga ora 21:00 në Paris zhvillohet ndeshja e kthimit e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, kurse takohen PSG-ja dhe Manchester United.

Skuadra e PSG-së, pas fitores në ndeshjen e parë në “Old Trafford” me rezultat 0-2, është shumë afër kualifikimit në çerekfinale. Në këtë ndeshje të dyja skuadrat kanë mungesa.

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Karateisti i ri, Melos Gashi, ka shënuar ngritje të madhe…