Formacionet: Real-Deportivo

21 janar 2018 | 13:31

Real Madrid sot nga ora 16:15 në “Santiago Bernabeu” e pret skuadrone Deportivo La Corunas.

Në këtë ndeshje nga fillimi pritet të luajnë treshja Cristiano Ronaldo, Gareth Bale dhe Karim Benzema.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Disa persona kanë sulmuar me armë zjarri një hotel në…