Formacionet: Tottenham-Juventus

07 mars 17:27

Sonte nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja derbi në Ligën e Kampionëve në mes Tottenham Hotspur dhe Juventusit.

Ndeshja e parë ka përfunduar në Torino me rezultat 2-2, kurse sonte të dyja këto skuadra e kërkojnë kualifikimin në raundin a ardhshëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Houston konfirmohet gjithnjë e më shumë si pretendente…