Formacionet: United-Leicester

10 gusht 14:26

Sonte fillon Premier Liga me ndeshjen në mes Manchester United dhe Leicester City.

Kjo ndeshje fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në “Old Trafford”.

Formacionet e mundshme

Manchester United (4-4-2): De Gea; Darmian, Bailly, Smalling, Shaw; Fred, McTominay, Pereira, Mata; Sanchez, Lukaku.
Leicester City (4-5-1): Schmeichel; R. Pereira, Maguire, Morgan, Fuchs; Ndidi, Iborra, Maddison, Albrighton, A. Silva; Vardy.

/Epoka e re/ 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nën organizimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) është ndarë…