Formacionet: United-Sevilla

13 mars 16:39

Nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja në mes Manchester United dhe Sevillës në Ligën e Kampionëve. Në ndeshjen e parë të zhvilluar në Spanjë rezultati final ishte 0-0.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori Besart Musolli, është një nga futbollistët më besnik të…