Formacionet zyrtare, Inter – Milan

16 maj 20:18

Sonte do të zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale, mes Interit dhe Milanit, në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Guiseppe Meazza”, me fillim prej orës 21:00.

Interi hyn në këtë ndeshje me një përparësi, pasi e fitoi ndeshjen e parë me rezultatin e pastër, 2:0.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës e ka konfirmuar se shtëpia e Naser…