Formacionet zyrtare Uruguai – Korea e Jugut

24 nëntor 13:10

Në orën 14:00, Uruguai do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës.

Uruguai mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunezm, Valverde apo Bentacur, do të përballen me skuadrën e Son. Ndeshje pritet të jetë emocionuese dhe me shumë gola.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është deklaruar në lidhje me…