Formacioni i javës në Ligën e Evropës

12 mars 2021 | 11:18

Të enjten u zhvillua faza e 16 e finales në Ligën e Evropës dhe një ditë më pas është publikuar edhe formacioni më i mirë i javës.

UEFA ka bërë publikimin e formacionit më të mirë të kësaj jave në Ligën e Evropës. Gjatë ditës së djeshme, nuk pati shumë befasi në ndeshjet e Ligës së Evropës, përpos barazimi mes Milanit dhe Manchester United kur këta të fundit konsideroheshin favorit për ta fituar ndeshjen.

Harry Kane është shpallur lojtari më i mirë i kësaj jave, kur edhe shënoi dy gola në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit.

Image

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në orët e para të mëngjesit të sotëm një fabrikë…