Fotografi që ngacmojnë imagjinatën

18 prill 2018 | 13:56

Gjërat interesante na preson kudo. Ajo çka ne duhet të bëjmë është vetëm t’i shohim nga afër dhe ta përdorim imagjinatën.

Kështu mund ta shihni një dinozaur në shpinën e qenit, të shihni se si një manekine “rrit mustaqe”, ose edhe se si një tavolinë kafeje shndërrohet në hënë, raporton “Klan Kosova”.

Ky koleksion i fotografive ju shfaq disa objekte të rregullta nga këngë të papritura.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mesfushori Mousa Dembele pritet që gjatë verës të largohet nga…