Fotografi të papublikuara deri tash: Adem Jashari me Hashim Thaçin e Kadri Veselin (Foto)

05 mars 21:51

Dy fotografi të papublikuara më parë, ku shihet edhe presidenti aktual Hashim Thaçi, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe komandanti i UÇK-së Adem Jashari, janë publikuar sot.

Në fotografitë e siguruara nga Insajderi, shihen Adem Jashari, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Nura e ushtarë të tjerë të UÇK-së.

Në këtë fotografi shihet Hashim Thaçi me një armë në duar.

Në këtë fotografi, shihet se kryetari i PDK-së Kadri Veseli në shoqërimin e Adem Jasharit kishin vizituar Tiranën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, ka thënë se Serbia…