Fotot, specifikat dhe çmimet e serisë së re “Galaxy S10” të “Samsung”

03 shkurt 00:43

Pak javë para se Samsungu të prezantojë gjeneratën e re të smartfonëve Galaxy, një uebfaqe gjermane postoi fotografi që mendohet se janë të “Galaxy S10”.

Fotot tregojnë se “S10” ka gjithë pjesën e sipërme ekran, më shumë se “iPhone XR”,  që ka mbuluar një pjesë të vogël për butonin kryesor.

Kamera e përparme duket e vendosur në mesin e pjesës së sipërme të ekranit e do të quhet “Infinity-O”, shkruan “Tch”.

Në pjesën e pasme duken kamerat që priten të jenë me tri lente.

Dy versionet S10 dhe S10+ do ta kenë skanerin për gishta të vendosur nën-ekran, ndërsa versioni më i thjeshtë do ta ketë të vendosur në pjesën anësore të smartfonit.

Specifikat që priten për “Samsung Galaxy S10”, të pakonfirmuara:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka folur për kushtet e…